PAšATTEIKUšOS PERSONU REģISTRS CAN BE FUN FOR ANYONE

Pašatteikušos personu reģistrs Can Be Fun For Anyone

Pašatteikušos personu reģistrs Can Be Fun For Anyone

Blog Article

Diemžēl jā. Daļa personu, kas sevi iekļāvušas reģistrā, mēdz turpināt lietot nelicencētās azartspēļu vietnes.

Skaidrojums Kā pieteikties azartspēļu liegumam un kā dzēst sevi no Pašatteikušos personu reģistra Pirms 7 mēnešiem, Reģistri

Likumprojekts Nākamgad paaugstinās zemāko minimālo ienākumu slieksni get more info – būs lielāks GMI un vairāki citi sociālie pabalsti Šodien, Labklājība Tuvplānā

E-konsultācija Ko nozīmē apgrūtinājums “koplietošanas transporta josla” Pirms two nedēļām, Reģistri E-konsultācija

Vai ir zināms, kāda ir lielākā summa, ko viena persona ir “atstājusi” spēļu zālē vai interaktīvajā spēlē? Kāda ir lielākā summa, kas pazaudēta spēlē, piemēram, pagājušajā gadā?

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju zina par pašatteikušos personu reģistru, izriet no tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS veiktās aptaujas rezultātiem.

Sabiedriskās domas aptauja tika veikta augusta beigās un tās rezultāti tika prezentēti šodien notikušajā diskusijā par pašatteikušos personu reģistra darbības paplašināšanu. Kā zināms kopš 2020.

Jūnijā reģistrā saņemti vairāk nekā 1100 pieteikumu. Visaptverošs "Pašatteikušos personu reģistrs" Latvijā darbojas kopš 2020. gada one. janvāra. Tā mērķis ir aizsargāt sabiedrības intereses un fizisko personu tiesības atturēties no pārmērīgas tieksmes uz azartspēļu, tajā skaitā interaktīvo azartspēļu, spēlēšanu vai piedalīšanos interaktīvajās izlozēs.

Reģistrā iekļautajām human beingām ieeja vai pieeja azartspēlēm ir liegta. Šobrīd reģistra liegums attiecas uz visām klasiskajām azartspēlēm, interaktīvajām azartspēlēm un interaktīvajām izlozēm, minimālais lieguma termiņš ir twelve mēneši.

Fiziskā persona, iesniedzot pieprasījumu, dod piekrišanu savu personas datu iekļaušanai reģistrā un to izmantošanai nepersonalizētā (anonimizētā) veidā azartspēļu un izložu nozares politikas plānošanas un statistikas vajadzībām.

2021. gadā izsniegta 521 preču un pakalpojumu loteriju atļauja – ierobežojumu ietekmē loterijas organizētāji rūpīgāk izvērtēja loterijas organizēšanas nepieciešamību, kā arī tika organizētas loterijas ar garākiem loterijas norises termiņiem un attiecīgi lielākiem laimestu fondiem, tādējādi piesaistot vairāk loterijas dalībnieku.

19. Spēļu organizētājam ir pienākums pieprasīt un inspekcijai ir pienākums sniegt pēdējo sistēmā fiksēto tellāciju par to, vai fiziskajai personai ir noteikts liegums.

2021. gadā veiktas 47 elektronisko sakaru komersantu pārbaudes, lielākos komersantus pārbaudot vairākkārt, – pārbaudes laikā inspektori pārliecinās ne tikai par pēdējā pieprasījumā norādīto vietņu nepieejamību, guess pārbauda visu Inspekcijas tīmekļvietnē general publicēto bloķēto vietņu pieejamību.

Vienlaicīgi aptaujas dati liecina, ka lielākā daļa cilvēku neprot atšķirt Latvijā licencēto azartspēļu vietni no nelicencētās, proti tādas, kas Latvijā darbojas nelegāli. 71% respondentu atbildēja, ka neprastu atšķirt licencēto vietni no nelegālās, sixteen% ka prastu, wager thirteen% bija grūtības sniegt atbildi.

Report this page